BHP w zakładzie pracy

Temat znanego BHP, a więc Bezpieczeństwa i Higieny Pracy jest znany od bardzo wielu lat. Mimo tego, iż szkolenia bhp odbywają się stale, nadal dochodzi do wypadków w pracy. W nie wielu zawodach ryzyko wypadkowe jest większe, w wielu niewielkie. Tak było przez cały czas i mimo najszczerszych chęci pracodawców, jest zatem nie do uniknięcia. Jednak, by być w zgodzie z prawem i posiadać spokojne sumienie, każdy pracodawca ma obowiązek poddać odpowiedniemu szkoleniu własnych pracowników. Podczas szkoleń z zakresu BHP wykładowcy pokazują mnóstwo najważniejszego materiału. Mowa jest głównie o:

 • przyczynach wypadków
 • o działaniu, gdy tego rodzaju wypadek już się zdarzy
 • o sposobach unikania wypadków na niebezpiecznych stanowiskach pracy
 • o tłumieniu wypadkom
 • przekazywana jest również instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Najnowsze metody szkolenia w mieście Katowice

Bardzo wspaniałą metodą są szkolenia on-line. Ich najistotniejsze zalety, to lepsza cena, a również dostępność dla jak najbardziej większej liczby słuchaczy. Weźmy tytułem przykładu choćby Chorzów i Katowice. Teoretycznie miasta znajdują się blisko siebie. Lecz gdy firma miałaby własne oddziały w tych dwóch miastach, nie dałoby się przeszkolić jej pracowników za każdym razem. Przy cudownym szkoleniu w internecie pracodawca ustala czas szkolenia, zbiera własnych pracowników przykładowo w salach konferencyjnych o jednej, umówionej z wykładowcą godzinie. Zostają włączone komputery z dostępem do internetu i wykładowca zaczyna wykład. W danym przypadku można przeszkolić parę osób zarówno i to w dwóch różnorodnych oddziałach.

Cudowne!

Wykładowca zaczyna jeden wykład nie wychodząc z własnego gabinetu, a nie parę wykładów w kilku miejscach. Dzięki czemu firma gwarantująca usługi szkoleniowe jest w stanie zagwarantować znacznie atrakcyjniejszą stawkę i bardziej elastyczne terminy szkoleń. To samo dotyczy osób nowo zatrudnionych. Osoba szkoląca nie powinna dojeżdżać za każdym razem, gdy pracodawca zatrudni nowego pracownika. Nowy pracownik siada przed komputerem, słucha wykładu, ma okazję zadawać pytania, gdy jest coś dla niego niezbyt właściwe. Jest to wspaniałe narzędzie, które pomoże pracodawcom zmniejszyć koszty szkoleń BHP. Od razu warto sobie na tego typu możliwość współpracy zezwolić.

Info: szkolenia bhp Katowice – na stronie http://best-bhp.pl/

You may also like...

4 komentarze

 1. Godzimir napisał(a):

  Jednak w sumie jednak to nie dla mnie…

 2. Boguwola napisał(a):

  Super artykuł, od dawna myślałem, że to prawda

 3. Faustyn napisał(a):

  Super artykuł, od bardzo dawna uważałem, że to zgodność z rzeczywistością

 4. Wiktor napisał(a):

  Przyciągające, jednakże generalnie to znam bardziej interesujące wiadomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *