Doskonały garaż

W tej chwili mnóstwo z was marzy o praktycznym garażu, w jakim będziemy mieli sposobność trzymać własne auto. Inwestycja w garaż, to nie tylko wygoda polegająca na tym, że w mroźne ranki nie trzeba skrobać szyb, albo odśnieżać leżącego na pojeździe śniegu. Garaż gwarantuje całkowicie korzystniejsze sposobności, tego rodzaju jak:

 • przechowywanie pojazdu w garażu zapobiega jego narażaniu na czynniki atmosferyczne, a więc będzie chronione przed kaprysami aury i żaden niszczycielski grad nie uszkodzi twojego samochodu.
 • odizolowanie pojazdu od promieni słonecznych powoduje, że lakier nie ulega zniszczeniu
  pewne czynności obsługowe w tego typu garażu mamy okazję przygotować sami.
 • A więc w rzeczy samej oszczędzamy gotówkę mając garaż. Przecież profesjonalne, garażowane auto sprzedamy drożej niż takie stojące pod chmurką, a więc realnie zostanie tobie większa gotówka w kieszeni. Do tego jeśli część czynności obsługowych i część drobnych napraw przyszykujemy samemu, dana nasza kieszeń z gotówką poszerzy się o wiele bardziej. Lecz żeby garaż był dobry musimy wyposażyć go w okna, w jakich montujemy rolety. Bardzo ułatwiającym życie „wynalazkiem” są zarazem bramy garażowe.

Garaż wpasowany w bryłę domu

To bardzo dobre rozwiązanie. Czasami dany garaż możemy zastosować jako taras. Jego dach służy za podłogę, a na ścianach domku instalujemy markizy i mamy niedrogi i prędko przyszykowany taras. Należy tak zaplanować dom, by wnętrza sąsiadujące z naszym „garażowym” tarasem miały okna wychodzące na ten nasz taras. Oczywiście w tego typu oknach musicie montować żaluzje lub popularne w ostatnim czasie plisy. Wachlarz możliwości jest ogromny i wiele zależy od naszej inwencji twórczej. Oczywiście nie trzeba wymyślać wszystkiego od podstaw.

Mamy okazje przecież czerpać inspirację z przygotowanych projektów. Jako wzorzec ma możliwość wam posłużyć jakiś już gotowy garaż. Więc jeżeli ktoś planuje budowę domu, lub dobudowę garażu do już istniejącego domu, należy, żeby pojeździł trochę po różnych miastach i porozglądał się po posesjach. Kto wie, może przejeżdżając przez Szczecin lub Gdańsk, zobaczymy rozwiązanie, jakie was zainspiruje.

Sprawdzona firma wykonuje:
plisy Szczecin woj. zachodniopomorskie. Firma lider w produkcji rolet, żaluzji, plisów.

You may also like...

2 komentarze

 1. Bernardyna pisze:

  Raczej się z tym w pełni zgadzam, chodź nie całkiem

 2. Ernestyn pisze:

  Biorę się za czytanie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *