Odczynianie klątw oraz czarów

Klątwa, to nieuczciwa energia magiczna nadawana do adresata w okresie stosownego obrządku magicznego. Polega on na tym, że ktoś komuś źle życzy i ta źle życząca postać albo wynajęty przez nią specjalista wymawia w odpowiednim rytuale magicznym jej typ, długość twierdzenia, kogo on dotyczy i jakiej płaszczyzny życia. Samodzielna próba odczynianie klątw i uroków, zatem odciążenia się od tego typu energii wynikających z klątw, spełniona przez nieuświadomioną osobę, jest niewskazana, ponieważ tego typu przedsięwzięcie może przynieść zaostrzenie się działania klątwy oraz uszczerbek na zdrowiu.

Czy urok magia miłosna jest stosownym ratunkiem na otrzymanie czyjejś miłości?

Po magię miłosną chwytają zwłaszcza osoby, które znalazły się na znamiennym życiowym zakręcie i tkwią w obliczu odejścia z towarzyszem bądź przewidują, że współmałżonek odsuwa się od nich i dążą zatrzymać go za wszelką cenę. I tak rzeczywiście można wyraziście sformułować magię miłosną – jako strategia na osiągnięcie czyjejś miłości, na powrót partnera, na zatrzymanie go przy sobie za całkowitą cenę. Czy urok magia miłosna jest trafnym kluczem na zdobycie czyjejś miłości? To zdobycie czyjejś miłości na siłę, to schwytanie kogoś przy sobie na siłę, to stworzenie czegoś sztucznego, co odległe jest od miłości a przypomina bardziej ujarzmienie drugiego człowieka. Na siłę, przeciw jego woli. A gdy go nie dostaniemy, wypada pozwolić, aby ta osoba odeszła. Na nas ponadto gdzieś oczekuje i naturalna miłość, która się nie skończy, i rzeczywiste zadowolenie, które będzie czarodziejskie w swój naturalny sposób i do którego nie będziemy wymagali żadnego obrządku czy zaklęcia.

Najmocniejszy czar sercowy – czarna magia

W naszym życiu powstają przeróżne niszczące zjawiska: wątpliwe przypadki okoliczności, sprawy, w których stale ponosimy straty, także materialne jak i niematerialne, odczucie, że przez lata tkwisz w sytuacji bez wyjścia, odnajdujesz się w zamkniętym kręgu doświadczeń, wszelakie starania spełzają na niczym, szukasz miłości i ciągle doświadczasz zawodu. Pozostaje, że całe lata istniejemy w takim stanie, uznając, iż tak ma być. Zapewne jesteśmy pod czarem czarnej magii. Magia, to kierowanie energią w różnych celach. Jedynie cele mogą być wielorakie i sposób wykorzystania energii. Stosuje się toteż, iż jeśli ktoś ma nieprzyzwoite cele i manipuluje energią bez wiedzy i zgody osób trzecich, jest to czarna magia. Czarna magia miłosna to nie jedynie sztuka rujnowania innym ludziom, jednak nagminnie praca terapeutyczna, samoanaliza siebie i swoich postaw. Ocena, która regularnie pozwoli na poznanie, dlaczego nienawidzę tej osoby, dlaczego chcę jej zaszkodzić, czy mam takie przywilej, co z tego przyjdzie dla mnie i dla pozostałych? Faktyczne uprawianie magii, to zręczność rozrostu na każdej praktycznej platformie etycznej i moralnej również, która na tyle rozbudowuje świadomość siebie, świata, wydarzeń, iż niepotrzebne są pewne czynienia fizyczne, wystarczy skupiona myśl.

Nasza strona internetowa czarna magia miłosna ezopark.com zobacz koniecznie.

You may also like...

2 komentarze

  1. Lubomysł pisze:

    We wczorajszym dniu również o tym słyszałam, to zdoła być Ciekawe.

  2. Święcimir pisze:

    Zwyczajowo nie piszę komentarzy, ale ten wpis jest Naprawdę fascynujący.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *